Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?

Wczasy z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi szaleni i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe wiele imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o po mistrzowsku gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.